cz | en
  Košík je prázdný / 0 Kč

Už zase prchám za hranice

Ano je to tak. V Česku jsem vydržela krásných 6 let. A už musím zase pryč. Alespoň takto.

Tags: Petruccya365 2015    Vloženo    Od

Trochu si odskočit. Touha cestovat mě neopouští. Jen forma se mění. Tentokrát neměním místo pobytu, jen si hledám práci za hranicemi.

Před rokem jsem se v Chorvatsku seznámila s Eli. Bylo to během Mindless tour, na které jsem se potkala se spoustou mladých lidí, kteří měli své podnikatelské vize. Všichni snili o svém startUpu. Svém podníkání. Svém ....

Poznámka: Je pravdou, že slovo startUp dost nesnáším a dělají se mně z něho pupínky. Mám totiž pocit, že se toto slovo nějak špatně překládá Jakože - někdo tu naši great ideu za nás STARTne, udělá a vyrobí a my pak už jen budeme UP. Ale to je jiná story.

Jenže tahle holka byla tak nějak jiná. Se svými stopadesáti centimetry mířila vysoko. Vypadalo to, že se ničeho nebojí. Tehdy mi vykládala, že má skvělý projekt. Prý chce mít nejlepší plánovací diář v Chorvatsku, a pak na celým světě. Podobných historek jsem za tu dobu slyšela dost. 

Ale tahle mladá lady mě dost překvapila. Asi za půl roku mi pár těch plánovačů poslala. A rovnou s aičkovou šablonou a návrhem na spolupráci. Prý se jí líbí co dělám a tak se rozhodla, že bych mohla být první ne-chorvatská ilustrátorka limitované edice Acro, kterou chystá na rok 2015. 

Cože? To si dělá srandu?
A nedělala.
Pak už stačilo JEN udělat spousty návrhů a ten jeden jediný ji poslat. Kecám, vybírala ze třech. 
A jelo se do Chorvatska fotit a slavit a a a  ......

A Vánoce jsou brzy tady, tak neváhejte někoho potěšit.  A pokud byste chtěli jiný design, třeba ne tak barevný, koukněte SEM, na designy mých kolegů. Acro kampaň vznikla díky skvělé postprodukci Reasonara a art direction si vzal na starosti Mindless.


Už zase prchám za hranice