cz | en
  Košík je prázdný / 0 Kč

Taška pro Start it

Nepostávej v koutě a řízni do toho.

Taška pro Start it
Klient: Start it! První food start up konference     Rok realizace: 2015    

Start it = den plný inspirace pro foodies a pro ty, co podnikají ve světě jídla, nebo o podnikání teprve uvažují. Kromě inspirativních přednášek a spousty workshopů čekala na návštěvníky konference i jedna nákupní taška. Mým úkolem bylo vymyslet jednoduchou ilustraci, kterou se taška potiskne. Zadána byla velikost tašky, název a datum konference, který měl být součástí návrhu. Samozřejmě u jednoho návrhu jsem nezůstala. 

 

Někdy si říkám, že bych chtěla mít návrh hotový na první dobrou, ale to by mě asi nebavilo. Baví mě nad návrhem přemýšlet. Skicovat. Zkoušet, jak by ta či ona ilustrace fungovala. Testovat. Většinou posílám návrhy známým a rodině a na nich testuji finální výběr a variantu.  

Mám ráda ikonky. Barevnost jsem ve všech návrzích zvolila jednoduchou - červená, černá, bílá. A to kvůli výraznosti a také ceně potisku.

 

 

 

 


 

 

 

I když mám ráda ikonky, zdál se mi první návrh neslaný, nemastný. A tak jsem si začla pohrávat i se slovy, významem konference, dvojsmysly. A pak to přišlo. Jednoduché spojení slov - řízni do toho - které používám, vždy, když chci někomu, nebo i sobě dodat odvahu. Krásně mi to sedí i do dvousmyslu s krájením, řezáním. A tak vznikl tento návrh, který nakonec i zvítězil.

 

 

 


 

 

 

Abych si byla opravdu jistá, že můj favorit funguje, vyzkoušela jsem ještě variantu v angličtině a přesmyčku s předkrmem ( nápad nebyl můj, ale Karla Novotného ). Mně osobně se variana líbí, ale nerezonuje mi tak jako - řízni to. Posouzení jsem ale nechala na organizátorkách.