Mr.Ňousek

Pro firmu Biogena jsem navrhla design pro novou produktovou řadu dětských čajů a koupelí. Zadání bylo vymyslet hlavní postavičku dětské řady a její příběh, který ji bude doplňovat a provázet. Tato řada se jmenuje Mrňousek.

Protože často pracuji s dětmi, vím, že slovo Mrňousek by pro ně mohlo být příliš nudné. Tak jsme společně s klientem vymysleli jednoduchou přesmyčku. Vznikl Mr.Ňousek. A to už nebylo příliš daleko od příběhu malého Mr.Ňouska, který šéfuje čajové továrně. A tak jsem se pustila do práce na vývoji obalů, reklamních materiálů, klíčových vizuálů a videa.
Na začátku jsem věděla, že ilustraci si zajistím, ale potřebovala jsem ji doplnit o skvělou typografii. A tak jsem opět a ráda zavolala Vítkovi Reasonarovi. Ten si s mojí ilustrací pohrál a dodal jí typografii a první návrh krabičky dětského čaje. Pak už šlo vše jak po másle. 

Příběh Mr.Ňouska doprovází krátké video, které doplňuje webovou prezentaci. Video: scénář Mindless, výroba Motionhouse. Mr.Ňouska koupíte na webu Biogena.


Rok realizace
2019
Klient
BioGena s.r.o.
Moje práce
Návrh obalového designu
Kategorie
Ilustrace

Petra Bartoňková

Chcete spolupracovat? petra@petruccya.com nebo kontaktní formulář?