cz | en
  Košík je prázdný / 0 Kč

Tady je něco ZDARMA

Jen pro dámy. Tentokrát.

Tags: dárek ke stažení    Vloženo    Od

2 varianty přání pro VAŠEHO milého

 1. Varianta - vytisknu, přeložím a dám do obálky
 2. Varianta - vytisknu, dopíšu svůj text, přeložím a dám do obálky

Podrobný postup:

 1. stáhni soubor
 2. vytiskni na domácí tiskárně, ideálně na tvrdší papír, v nastavení zadej 100% velikost
 3. rozstřihni na poloviny - viz. naznačená přerušovaná čára, vyber si variantu 1, nebo 2
 4. dovnitř přání napiš co máš na srdci
 5. dej do obálky a voilá
 6. potěš Petruccyu a napiš jí na FB, Instáč, nebo do mailu, jestli mělo přání úspěch

  Sv. Valentýn. Já vím, některé z vás ten svátek nesnáší, některé se ho nemohou dočkat. Některé se děsí, že si ten VÁŠ zase nevzpomene. Ani já jsem nikdy nebyla nadšencem Sv. Valentýna, ale od jisté doby využívám každé příležitosti, kdy mohu svým blízkým řict, jak moc je mám ráda. Ano, vím, že je to trochu .... říkat takové věci zrovna na Valentýna a na Vánoce a na jiná data, která máme zaznamenána v kalendáři, ale co už, alespoň někdy, než nikdy. A protože si myslím, že je lepší přejít přímo do akce, než do 14.2. čekat, jestli si ten VÁŠ vzpomene, proto jsem pro vás přichystala tento malý dáreček. 
  Pokud se podrobně podíváte na ilustrace, tak zjistíte že jsem se inspirovala u různých generací. Něco jsem odpozorovala od starší generace: (lépe řečeno mojí maminky), pro kterou můj otec znamená druhé oči pokaždé, když po celém bytě hledá její brýle a něco zase u těch mladších, jako třeba obrázek o závodníkovi.
  P.S.
  Jo a všimly jste si, že pánové jsou opravdu nejlepší kuchaři vajíček. I když umí jen ty vajíčka, tak je to vždy óda na nedělní snídani. Takže ať žije vtipná romantika. I kdyby z toho byly na večeři jen ty vajíčka, tak to určitě stojí za to.
  Krásného Valentýna přeje Petruccya

Příloha ke stažení
Tady je něco ZDARMA