Ryor a Pura Vida

Vyrábíme v Česku. Naše firmy jsou pro nás srdcovky. Když jsme s Janou chodily do školy, slíbily jsme si, že jednou budeme spolupracovat. A po čase jsme to opravdu uskutečnily. Ryor dodal skvělé produkty a já je oblékla do Pura Vida designu. Tak vznikly tři tématické řady: Jsem božská nejen dnes, Nebuď kráva, měj se ráda a Nejsem stereotýpek.
MeatFly a Pura Vida
Produkty Pura Vida často doplňuji a kombinuji s produkty MeatFly. Mám ráda jejich batohy, parky a softshellky. Když přišla nabídka na spolupráci, nadšeně jsem ji přijala. Mým úkolem bylo navrhnout kolekci, která zahrne to nejlepší, co obě značky umí. Pura Vida přináší oblečení a design, zatímco MeatFly dodává zavazadla a doplňky.
Ztracenné a Petruccya
Všechny tři jsme se potkaly před šesti lety na seberozvojovém kurzu pro ženy, který vedla Táňa. Já a Michelle jsme tam byly tak trochu omylem a myslely si o tom svoje. Svět, který neřídí tabulky, výzkumy, algoritmy a TODOlisty, nám byl vzdálený. Táňa nás ale během jednoho víkendu přesvědčila, že být k sobě laskavější, pozornější a vnímavější nemusí být tak ezo, jak jsme si myslely. A jednoho dne, když Táňa dovyprávěla nějaký příběh, Michelle řekla: Pojďme to sepsat a udělat z toho knihu.